חפש
דף הבית / אודות

בחר ספק

חברת מ.י. וליש מהמובילות בישראל

חברת מ.י. וליש מהמובילות ומהוותיקות בתחום יבוא ושיווק רכיבי חשמל ואלקטרוניקה לענף החשמל לתעשייה בישראל, לתחום פיקוד ובקרה לתעשיית לוחות החשמל וכן לענף האלקטרוניקה.

חברת מ.י. וליש קיימת בארץ למעלה מ 50 שנה, ופועלת מול לקוחות מגוונים כגון סיטונאי חשמל, מפעלים יצרניים בתחומים רחבים, פרוייקטורים, קבלנים ומפעלי לוחות חשמל.

חברת מ.י. וליש מקפידה לייבא ולשווק בארץ מוצרים איכותיים וזאת ע"י עבודה מול ספקים נבחרים מן העולם ובחירת מוצרים איכותיים ומוצרים בטכנולוגיות מתקדמות שייתנו מענה למערך הדרישה בארץ הן ברמת האיכות הגבוהה והן ברמת המחיר. ובו בעת שמירה על סטנדרטים בינלאומיים ברמת איכות גבוהה.

כמו כן שוקדת החברה על מתן שירות ללקוחותיה הן ע"י מתן פתרונות מקוריים והן ע"י יעוץ מקצועי וזאת ע"י מערך של נציגים מקצועיים הנמצאים בקשר עם הלקוחות על בסיס יומיומי למתן מענה לדרישות ולצרכים.

כמו כן מפעילה החברה מערך של שירות לקוחות זמין המספק מענה ללקוחות מזמן קבלת ההזמנה ועד לאספקת הסחורה בכל רחבי הארץ במהירות האפשרית.

התפתחותה של החברה ברבות השנים הביאו אותה להתמקצעות בתחומה, והיא ממשיכה להביא מוצרים חדשים נוספים בטכנולוגיות חדישות על מנת לספק את דרישת לקוחותיה.